KONST / Skulptur & konsthantverk / Träskulpturer 10291553
nr 1029 1553
Träskulpturer
14 st, monterskåp Teak
Kondition: skador, lagningar
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 4 april 2016
kl 20:51:31
100 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr